وب سایت می تواند علاوه بر ایجاد ارتباط و معرفی شما، امکان اطلاع رسانی بروز، بازاریابی و معرفی بین المللی را نیز فراهم آورد. تنها داشتن وب سایت دیگر مثل گذشته امتیاز خاصی محسوب نمی گردد و آنچه باعث تمایز و برجسته شدن کسب و کار شما می شود کارایی و چگونگی برقراری ارتباط مخاطبان پایگاه اینترنتی شما با آن است. با این دیدگاه می توان ابعاد مختلف یک وب سایت حرفه ای را به این شکل دسته بندی کرد:

طراحی

آنچه كه در نگاه اول بازديدكننده سايت شما را جلب كرده و او را به بازديدهاي بعدي ترغيب مي كند نوع طراحي سايت .شما اعم از طراحي گرافيكي يا فني است. در دنیای پررقابت امروز، ظاهر و جلوه سایت شما عامل مهمی در تصمیم گیری مشتریان شما می باشد. بنابراین علاوه بر محتوا و کارایی سایت، یک طراحی زیبا و حرفه ای نقشی تعیین کننده در موفقیت بیشتر فعالیت شما در اینترنت خواهد داشت.

کارایی

به انتظارات شما و مخاطبانتان از وب سایت شما بر می گردد . پس اگر فعالیت شما به درستی به بازدید کنندگان معرفی و از طرف دیگر نیازهای او با مراجعه به سایت به درستی پاسخ داده شود درصد بالایی از کارایی سایت برآورده می شود.

محتوا

ارتباط نزدیکی میان محتوای یک سایت و کارایی آن وجود دارد. شاید بتوان گفت عامل اصلی ارتباط شما با بازدیدکنندگان وبسایتتان، محتوای آن است. بنابراین اگر محتوا به درستی ساختاربندی و چیدمان شود و در صورت نیاز به موقع به روزرسانی گردد شانس بیشتری برای جذب مخاطب بیشتر برای سایت و جلب توجه آنها خواهید داشت.

بهینه سازی سئو

در حقیقت یکی از انواع بازاریابی آنلاین است که باعث افزایش ترافیک سایت می شود. وب سایتها زمانی ارزش واقعی خود را خواهند داشت که ببیننده داشته باشند و این مهم با خدمات تخصصی SEO قابل انجام است. در این روش وب سایت شما به گونه ای طراحی و کدنویسی و ساختار بندی می شود که در نتیجه جستجو مثل گوگل، یاهو و یا بقیه موتورهای رتبه بالایی داشته باشد تا مخاطبان بیشتری را جذب نماید.و آمار فروش و مشتریان شما را افزایش دهد

با توجه به تجربه ای که گروه ما در طراحی وب سایت و پیاده سازی انواع پورتال های تحت وب دارد تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات را با ارزانترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. برخی از انواع وب سایتهایی که توسط گروه ما طراحی شده عبارتند از: انواع پورتال برای شرکت ها ، سیستم های مدیریت محتوا، ، وب سایتهای اطلاع رسانی و خبری ، وب سایتهای شخصی و غیره.
خدمات طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری وهمچنین نوع فعالیت شما و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده شما برای طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی صورت می پذیرد.

مراحل طراحی وب سایت توسط ما به صورت زیر است :

  • شناخت نیازهای مشتری ، مشاوره و ارائه راهکار های لازم
  • طراحی قالب وب سایت و تایید توسط مشتری
  • طراحی ساختار سایت و ورود محتوای مورد نظر
  • برنامه نویسی صفحات پویا و تست نهائی
  • راه اندازی سایت و ارائه به مشتری
  • و پشتیبانی