شرکت فنی مهندسی توان گستر

این شرکت در سال 1383 با رویکرد بکارگیری ابزارهای حوزه اطلاعات در جهت رفع نیازهای مشتری .به کارگیری دانش نوین در تولید محصولت متنوع نرم افزاری و سخت افزاری از جمله افتخارت این شرکت می باشد .ارایه سیستم های نرم افزاری متنوع متناسب با نیاز های سیستمی مشتریان منجر به ایجاد یک کلکسیون از محصولت نرم افزاری شده است که به لحاظ کمی و کیفی و تنوع می توان آنرا یک رکورد محسوب کرد . از مهم ترین محصولت این شرکت می توان به نرم افزار حسابداری ویژه سازمان ها و ادارات اشاره نمود. در حوزه وب سایت CMS سازمانی این شرکت نرم افزار بسیار قدرتمندی جهت راه اندازی خدمات سازمانی تحت وب برای سازمان ها و ادارات و سازمان های دولتی میباشد.

ارتباطات شفاف

ارتباطات شفاف و صادقانه باعث شده تا مشتریان با اعتماد کامل توان گستر را همیشه در کنار خود احساس کنند و این مهم زمینه اعتماد مشتریان جدید توان گستر قرار گرفته است.

اصول

شفافیت در ارائه خدمات، رضایت مشتری را در پی دارد. کسب و کار مشتری برای شرکت مهم است. مشتری کیفیت را درک می کند. باید مشتری را به مشتری وفادار تبدیل کرد.

ایده های جدید و خلاقانه

نوآوری و خلاقیت و بکارگیری تکنولوژی جدید در تولید محصول از ویژگی های مهم توان گستر می باشد تا محصولاتی در خور شما مشتریان محترم ارائه نمایم.

پشتیبانی قوی

همکاران ما در پشتیبانی به صورت تلفنی، چت آنلاین، ثبت تیکت و ریموت کنترل همیشه اماده پاسخ دادن به شما هستند.